                                                                                                  OPERATOR, PB SW, RED, MOMENTARY, 24V
                                                                                                  For Use WithAltech 22mm LED Illuminated Pushbutton Switches
                                                                                                  Altech 22mm LED Illuminated Pushbutton Switches
                                                                                                  Room 16, 10F, The NEXUS building, 3A-3B Ton Duc Thang Street, Ben Nghe Ward, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam