                                                                                                  Sensing Distance Max11mm
                                                                                                  Sensing Distance Nom10mm
                                                                                                  10mm
                                                                                                  11mm
                                                                                                  Room 16, 10F, The NEXUS building, 3A-3B Ton Duc Thang Street, Ben Nghe Ward, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam