                                                                                                  Favorit Rivet, Printed Circuit Boards, 1.2 mm
                                                                                                  • Inner diameter is 1.2mm, outer diameter is 1.6mm
                                                                                                  • 2.6mm length, 2.6mm head diameter, 0.2mm wall thickness
                                                                                                  Room 16, 10F, The NEXUS building, 3A-3B Ton Duc Thang Street, Ben Nghe Ward, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam