                                                                                                  PIN HEADER, 4 POSITION, 5.08MM
                                                                                                  Rated Current16A
                                                                                                  Rated Voltage300V
                                                                                                  16A
                                                                                                  300V
                                                                                                  Room 16, 10F, The NEXUS building, 3A-3B Ton Duc Thang Street, Ben Nghe Ward, District 1, Ho Chi Minh City, Vietnam